Copyright 2022 - Kowalski Dariusz

INSTYTUCJE:

* Szanowna Pani,
Pragnę serdecznie podziękować za piękne słowa. Jedną z misji Krakowskiej Opery Kameralnej i Fundacji Ars Cameralis jest promocja młodych talentów. Dzięki naszej wspólnej idei możemy realizować cenną inicjatywę na rzecz dzieci i młodzieży w ramach ogólnopolskich konkursów przedmiotowych.
Życzę wytrwałości i sukcesów w dalszej realizacji idei!

Łączę wyrazy szacunku,
Jadwiga Leśniak-Jankowska
Dyrektor Naczelny i Artystyczny
Krakowskiej Opery Kameralnej
(dnia 18-02-2019)

* Szanowna Pani,
W imieniu Dyrekcji Krakowskiej Opery Kameralnej uprzejmie dziękuję
za dotychczasową owocną współpracę.

Łączę wyrazy szacunku,
Anna Słapek
Impresariat
Krakowska Opera Kameralna
(dnia 12-02-2019)

NAUCZYCIELE

* VIII EDYCJA OGÓLNOLSKICH OLIMPIAD (HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC, MISTRZ SAVOIR – VIVRE, JĘZY ANGIELSKI I MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE) SKIEROWANYCH DO UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Dzień dobry Państwu, ślicznie dziękujemy za udział w konkursach. Jesteśmy ogromnie dumna z moich dzieci i ich osiągnięć. Wzięliśmy udział po raz pierwszy ale nie ostatni. Klasa IIIc z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4
w Ostródzie. Monika Jankowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostródzie
(dnia 11-02-2022)

* VIII EDYCJA OGÓLNOLSKIEJ OLIMPIADY Z ,,MITOLOGII GRECKIEJ I RZYMSKIEJ'' SKIEROWANEJ DO UCZNIÓW SZKOŁY ŚREDNIEJ
Wyrażam uznanie dla Olimp School za wysoki poziom organizacji konkursu.
Gorąco pozdrawiam, Danuta Mazur LO Ustrzyki Dolne (04-02-2022)

* VIII EDYCJA OGÓLNOLSKICH OLIMPIAD (HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC, MISTRZ SAVOIR – VIVRE, JĘZY ANGIELSKI I MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE) SKIEROWANYCH DO UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Witam serdecznie,

bardzo dziękuję za świetny konkurs. Moje dzieci były zachwycone ? wzięliśmy udział w tym roku po raz pierwszy ale nie ostatni ? „Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne”, „Język angielski”, „Mistrz savoir-vivre”
i „Harry Potter i Komnata tajemnic” to dziedziny naszych zainteresowań ?? serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia za rok ? Monika Jankowska i klasa IIIc ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostródzie ? (dnia 22-11-2021)

* VIII EDYCJA OGÓLNOLSKICH OLIMPIAD (HARRY POTTER I KOMNATA TAJEMNIC, MISTRZ SAVOIR – VIVRE, JĘZY ANGIELSKI I MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE) SKIEROWANYCH DO UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Wspaniała współpraca. Świetne przygotowanie, ogromna życzliwość. Bardzo polecam. Dziękuję ślicznie za niesamowitą współpracę:)
Monika Jankowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostródzie
(dnia 23-11-2021)

* VIII EDYCJA OGÓLNOLSKIEJ OLIMPIADY Z ,,JĘZYKA ANGIELSKIEGO'' SKIEROWANEJ DO UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Witam Panią,
Dziękuję bardzo w imieniu moich kochanych uczniów i swoim za udział
w Olimpiadzie z języka angielskiego zorganizowanej przez Pańską Firmę edukacyjną. Było to dla nich niesamowite i bardzo ciekawe wyzwanie. 
Z poważaniem uczniowie i nauczyciel języka angielskiego Lidia Wojciechowska
Szkoła Podstawowa im. Władysława St. Reymonta w Szczutowie.
(dnia 19-11-2021)

VIII EDYCJA OGÓLNOLSKIEJ OLIMPIADY PT. ,,HARRY POTTER
I KOMNATA TAJEMNIC'' SKIEROWANEJ DO UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i emocje oraz dowartościowanie naszych uczniów, którzy poczuli się wyjątkowi biorąc udział w olimpiadzie ogólnopolskiej. Olimpiada ucieszyła bardzo dzieciaki. Aleksandra Paris
ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Małej (dnia 22-11-2021)

* VIII EDYCJA OGÓLNOLOSKICH OLIMPIAD DO UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH (MITOLOGIA GRECKA I RZYMSKA, MITOLOGIA SKANDYNAWSKA ORAZ ,,ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ BOLESŁAWA PRUSA)
Szanowna Pani, Dziękuję za wspaniałe konkursy i słyszymy się ponownie w marcu :) 
Gratuluję pomysłu i świetnej organizacji olimpiad - na pewno będziemy kontynuować współpracę :). Podziwiam Pani zaangażowanie i profesjonalizm.😊 Łączę wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiam, Łukasz Tupacz z Zespołu Szkół Architektoniczno – Budowlanych w Warszawie (dnia 22-11-2021) 

* VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z ,,GEOGRAFII'' SKIEROWANEJ DO UCZNIÓW KLAS 5 - 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W imieniu swoim i wszystkich uczestników olimpiady z geografii serdecznie dziękuję za otrzymaną nagrodę. Małgorzata Grzesiak ze Szkoły Podstawowej nr 125 w Łodzi (dnia 10-02-2020)

* VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z ,,WIEDZY OGÓLNEJ'' SKIEROWANEJ DO UCZNIÓW KLASY 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało się moim uczniom osiągnąć
tak wysokie wyniki.
Wioletta Długosz ze Szkoły Podstawowej im. S. Pigonia
w Komborni (dnia 30-01-2020)

* VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY ,,MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE'' SKIEROWANEJ DO UCZNIÓW SZKOŁY ŚREDNIEJ
Pani Wioletto,
cieszę się na nasz udziału w Pani konkursie - zawsze zachęcam uczniów
do brania w nim udziału, gdyż bardzo podoba mi się jego forma i uważam,
że sprzyja on nauce logicznego myślenia:). Pozdrawiam Panią. Do usłyszenia:) - Agnieszka Hudaszek ZST Rzeszów (dnia 07-11-2019)

* V EDYCJA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO Z WIEDZY OGÓLNEJ
KLASA 2
Uczniowie przeszczęśliwi z nagród i już złapały bakcyla, aby wziąć udział
w następnej edycji. Bardzo dziękuję za współpracę. Wioletta Długosz
ze Szkoły Podstawowej im. S. Pigonia w Komborni (dnia 11-06-2019)

* IV EDYCJA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO Z MITOLOGII
Dzisiaj odebrałam przesyłkę i chciałabym serdecznie podziękować
za przesłane nagrody. Przyznam szczerze, że byliśmy zaskoczeni tak wysokim wynikiem. Jakub i Kinga twierdzili, że "słabo im poszło" :-).
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Monika Zapadka - Zespół Szkół nr 1
w Szczytnie (dnia 04-02-2019)

* IV EDYCJA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO Z MITOLOGII
Wzięło w nim udział 8 uczniów z naszej szkoły (z klas pierwszych i drugich:
- 1AB: Bartosz Piekarczyk, Bartosz Samek
- 2A: Daniel Jabłoński, Dawid Orłowski, Wojciech Żurek
- 2E: Aleksandra Batorowska, Karolina Jeziorowska, Klaudia Rogowicz).
Młodzież odpowiadała na 15 pytań, dotyczących znajomości Mitologii,
a także zmagała się z zadaniami graficznymi typu: Którą boginię przedstawia posąg? Pytania obejmowały wiedzę na temat motywów teogonicznych, kosmogonicznych świata. 10 pytań otwartych uwzględniało wiadomości
na temat świata Olimpu, interpretacji poszczególnych mitów. Jedno z pytań zawierało grupę związków frazeologicznych, które należało wyjaśnić.
Młodzież musiała odpowiedzieć na pytania w ciągu 60 minut. Wyniki konkursu będą znane 25 stycznia 2019 roku.
Młodzież do konkursu przygotowywały: Elżbieta Godyń i Iwona Wilk - Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej (dnia 27-11-2018)

*
PIERWSZE POWAŻNE WYZWANIA KONKURSOWE DLA NAJMŁODSZYCH
Dziś uczniowie klas I-II brali udział w IV edycji konkursu ogólnopolskiego
z „Wiedzy ogólnej”, organizowanego przez firmę Olimp School. Każdy maluszek poważnie podszedł do sprawy. Wszyscy uczestnicy z ogromnym skupieniem rozwiązywali zadania konkursowe. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu, które otrzymamy dopiero w styczniu, ale już dziś dziękujemy i gratulujemy uczestnikom! Julia Sudolska – Szkoła Podstawowa
nr 3 w Kaliszu (15-11-2018)


* "W piątkowy poranek 16 listopada wielu uczniów z klas 1-3 SP ETE
im. Alberta Schweitzera w Gliwicach było podekscytowanych i nieco zestresowanych. A to wszystko dlatego, że tego właśnie dnia mieli pojawić się w Szkole elegancko ubrani, by wziąć udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy ogólnej Olimp School. Aż 26 uczniów podjęło wyzwanie napisania testu obejmującego zagadnienia z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, plastycznej, wykraczające odrobinę ponad wymagania programowe.
Widząc stres uczniów, spotkanie w świetlicy rozpoczęliśmy ćwiczeniami pobudzającymi koncentrację i motorykę małą. Później nastąpiło wyjaśnienie zasad, uczniowie usiedli przy wyznaczonych stolikach i zaczęli pisać test. Niektórzy mówili (już po konkursie), że zadania nie stwarzały żadnych problemów, inni nieźle musieli się "napocić"...
Wysłaliśmy prace uczniów do Organizatora i pozostaje nam już tylko czekać na wyniki."
Serdecznie dziękuję w imieniu naszych uczniów za wszystko!
Justyna Minkina (18-11-2018)

*
Dnia 13-11-2018r. w mojej szkole został przeprowadzony konkurs z WIEDZY OGÓLNEJ w klasach 1-2. Wszystko było super! Ta ekscytacja maluchów niesamowita! Pozdrawiam koordynator Julia Sudolska - SP nr 3 w Kaliszu.

* III edycja konkursu ogólnopolskiego ,,Mistrzostwa szaradziarskie - zadania logiczne'' klasy 1 - 3 szkoła podstawowa. Bardzo dziękuję w imieniu swoim
i moich uczniów za dyplomy i nagrody. Radość wielka. Dziękuję -
Lidka Szymanowska - Szkoła Podstawowa nr 125 w Łodzi (15-05-2018)


*
III edycja konkursu ogólnopolskiego z ,,Mitologii'' i ,,Życia i twórczość Jana Kochanowskiego'' skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych: Bardzo Pani dziękuję za profesjonalną, sprawną współpracę - Ewa Bratz - Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w Bydgoszczy (13-03-2018)

* Konkurs ogólnopolski z ,,Wiedzy ogólnej'' dla uczniów klasy 3. Dzieci bardzo zadowolone z nagród. Ula Gogola – Publiczna Szkoła Podstawowa w Ryglicach (04-01-2018)

*
W imieniu nauczycieli, uczniów SP nr 36 w Łodzi oraz swoim własnym pragnę serdecznie podziękować za miłą współpracę podczas udziału dzieci
w Konkursie Wiedzy Ogólnej. Dziękujemy również za docenienie trudu naszych podopiecznych i upominki, które sprawiły dzieciakom radość i pomimo,
że nie osiągnęły "podium" - poczuły się dowartościowane i zmotywowane
do udziału w kolejnych edycjach organizowanych przez Państwa konkursach. Również niezmiernie miłym zaskoczeniem były niespodzianki dla nas :-).
Dziękujemy serdecznie i mam nadzieję do następnego razu.
Pozdrawiam Małgorzata Kucner - Mateja (25-04-2017)

* Dziękuję za przesyłkę i cieszę się, że uczniowie z mojej szkoły osiągnęli wysokie wyniki w konkursie :). Dzieciom podobały się SUPEŁKI :).
Dziękujemy i pozdrawiam - Małgorzata Kobza - Szkoła Podstawowa w Lipinach (19-04-2017)

RODZICE:

* Bardzo dziękujemy za grę ,,Scrabble''. Adaś zachwycony - Szkoła Podstawowa w Lipinach koło Łodzi. Tata - Tomasz Zach (06-06-2018)

ARTYKUŁY W CZASOPISMACH:

Artykuł w czasopiśmie ,,SUPEŁEK Z KRZYŻÓWKĄ'' nr 3 - czerwiec - lipiec 2022

Artykuł w czasopiśmie ,,SUPEŁEK Z KRZYŻÓWKĄ'' nr 4 - sierpień 2021

Artykuł w czasopiśmie ,,SUPEŁEK'' nr 3/4 - luty 2020

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 16 - listopad 2019

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 13 - wrzesień 2019

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 11 - sierpień 2019

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 10 - lipiec 2019

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 8 - czerwiec 2019

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 7 - maj 2019

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 18 - listopad 2018

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 15 - październik 2018

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 9 - czerwiec 2018

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 5 - marzec 2018

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 1 - styczeń 2018

Artykuł w czasopiśmie ,,SUPEŁEK'' - ,,SUPEŁEK Z KRZYŻÓWKĄ'' nr 4 - lipiec - sierpień 2017

Artykuł w czasopiśmie ,,SUPEŁEK'' - ,,SUPEŁEK Z PĘTELKĄ'  nr 4 - lipiec - sierpień 2017

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 9 - lipiec 2017

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 8 - czerwiec 2017

Artykuł w czasopiśmie ,,WIEM! - PRZYJAZNE PANORAMY'' nr 7 - maj 2017